הצעה ליום כיף לעובדים בתל אביב יום גיבוש לעובדים בתל אביב

תל אביב והמטרופולין מאפשר מגוון רחב של אפשרויות לבלות יום מגבש לעובדי החברה. הבחירה מותנת באופי המשתתפים ועל כן נדרש להתאים את בחירת האטרקציות והפעילויות.

בתל אביב ישנם מספרי מתחמים שניתן לבקר בהם וההדרכה הינה יעודית. המתחמים חלקם פועלים במהלך היום וחלקם פועלים גם במהלך הערב, מכאן הגמישות רבה ביותר בקיום היום כיף ואפשר אף להתחילו אחר הצהריים.

ההדרכה בתל אביב הינה מגוונת ומתייחסת לתקופות ההיסטוריות ולתושבי העיר שאיכלסו אותה במהלך ההיסטוריה.

כמו כן ישנה חשיבות לתקציב החברה, לסוגי הפעילויות הנדרשים, ולגילאי העובדים. בנוסף התקציב יושפע הן ממספר הלינות ורמת האירוח הנדדרשת וכן מנושא הכשרויות.

להלן מגוון הצעות שמהן ניתן להרכיב את יום הכיף המבוקש. התאמה תתבצעה ספצפית לאחר שיחה עם הלקוח. מוזמנים לקבל הצעה ליום כיף/יום גיבוש לעובדים באזור תל אביב.

אטרקציות ואפשרויות באזור תל אביב:

מתחם שרונה מאפשר מספר אפשרויות לביקור ובילוי.  ביקור במוזיאון המספר את ההיסטורייה הטמפלרית של המושבה. סיפורו של השעון, בתי הטמפלרים, המנהרה הטמפלרית ששימשה להעברת תוצרת היין, מפעל הרכבת המטוסים, שרונה מרקט.

מתחם יפו מאפשר סיור בהיבט של מספר תקופות היסטוריות שונות. במתחם יפו ישנם מספר רב של אפשרויות ומקומות לביקור. כיכר השעון שנבנה על ידי עבול חמיד השני. הסביל / רהט השתייה של אבו נבוט.

בגן הפסגה, התפוז התלוי, כנסיית פטרוס הקדוש בכיכר קדומים, בית שמעון התרסי, נמל יפו ותצפית לסלע אנדרומדה, שוק הפישפשים.

מתחם רוטשילד

מתחם התחנה ושילובו עם יפו

מגוון רחב של מוזיאונים:

בית בן גוריון

מוזיאון האצ"ל

מוזיאון ארץ ישראל

מוזיאון הפלמ"ח

ישנם גנים ופארקים מומלצים כגון פארק יהושע על שלל גניו ואפשרויותיו, לא להחמיץ ביקור בגן הסלעים והקקטוסים.

דיאלוג בחשיכה במוזיאון הילדים הינה חוייה מומלצת ובלתי נשכחת לכל הקבוצות.

אפשרויות לארוחות בתל אביב:

באזור תל אביב מגוון אפשרויות בלתי סופיות לארוחות והבחירה בהן הינה נגזרת של התקציב העומד ליום הכיף. ממסעדות עממיות ועד למסעדות יוקרה. באם בחירתכם במסעדת יוקרה יש לקחת בחשבון שנדרש להזמין מקומות זמן רב מראש.

מוזמנים לשלוח טופס בקשה לקבלת הצעה ליום כיף לעובדים בתל אביב יום גיבוש לעובדים בתל אביב.