מציאת טיסות זולות

בבואכם לחפש טיסות זולות, הפרמטרים החשובים ביותר הן המחיר ולאחריו שעת הטיסה. באם ליעד הנסיעה מספר מצומצם של חברות תעופה טסות, אזי השונות בין המחירים מינורית ביותר.

קיימים לא מעט מנועי חיפוש לטיסות במרחב האינטרנטי. מנועי החיפוש מציגים מחירי טיסה להזמנות של בודדים ולא נותנים מענה להזמנה של קבוצות.

סוד גלוי וידוע שמרבית האתרים בכלל ומנועי החיפוש להזמנת טיסות, "שותלים" אצל המחפש במחשבו תוכנת ריגול "קוקיס". תוכנה זו מנטרת את החיפושים במרחב האינטרנטי, מספקת מידע לבעלי מנועי הזמנת הטיסות.

המידע הנאסף משמש את בעלי מנועי החיפוש למעשה להעלות את מחיר הטיסה המבוקש. בכל פעם שתיכנסו לבצע חיפוש לטיסה המבוקשת תגלו שמחירה עלה. תופתעו לגלות שחיפוש של אותה הטיסה ממחשב אחר, יניב מחיר שונה ונמוך יותר!

מענה לטיסות לקבוצות ניתנות בדרך כלל על ידי סוכני נסיעות. באם תפנו לקבלת הצעת מחיר לטיסה לקבוצה, המחירים שתקבלו מסוכני הנסיעות השונים יהיו מאוד דומים. הפערים כאמור יהיו זניחים לחלוטין.

אכן הפערים הם קטנים בין הצעת מחיר אחת למשנה, אך אני מתחייב להציע לכם את המחיר הזול ביותר. החיסכון של עשרות שקלים לנוסע בחישוב מצטבר לעלות הקבוצה, יאפשר לכם לחסוך מאות ואף אלפי שקלים. כך תמצאו את הטיסות הזולות ביותר.

אינני משתמש במנועי חיפוש, לא בתוכנות מעקב כאלה ואחרות. העסקאות מתבצעות ישירות מולי ואני עומד בקשר ישיר מול חברות התעופה.

בהזמנת טיסות לחו"ל, בחלק מהקרים המחירים זהים לחלוטין בין ההצעות, יחד עם זאת תנאי הטיסה שונים. בהזמנה קבוצתית ניתן לבטל 10% מכמות הכרטיסים המוזמנת עד סמוך למועד הטיסה. ביטול ללא עלות. ניתן לשנות שם נוסע וללא עלות. ניתן לפצל יעדים.

מכאן ישנן הטבות משמעותיות בהזמנה לקבוצה בשונה מהזמנה לבודדים.

דילים באילת

ניתן לקבל הצעה משולבת לטיסות ובתי מלון באילת. תוכלו לפנות בבקשה למלון ספציפי או לקבל הצעות לדילים המוצעים בעותה העת.